ספק מורשה משרד הביטחון: 11007367
 
סגור בשבתות וחגים
 

התקשרו עכשיו:

    050-6329779   |   08-9266453

אטרקציות למשפחות

"בית האיכר" החדש בחוות עמק איילון מזמין אתכם ליום של הפנינג חוויה לכל המשפחה, אצלנו בחווה תוכלו למצוא מגוון הפעלות ושורה של אטרקציות וטיולי משפחות מגיל 2 – ועד 120.

משפחת היונקים, משפחת העופות, וזוחלי ענק יבלו אתכם בין השאר אצלנו בחווה.. כל ילד גם יוכל לחלוב עז אמיתית ולהניק גדי מבקבוק (בעונות מסויימות) .:)

פעילות חוויה: o.d.t, אטרקציות למשפחה הכוללות המון מתקנים מאתגרים ומגבשים לכל המשפחה.

גיבוש משפחתי היא דבר שאין לו תחרות אצלנו, מעגל מתופפים הוא חוויה מעוררת חושים לכולם, בהנחיית המדריך כולם ילמדו מקצבים, יוסיפו את ה"גוון" שלהם למקצב ויחד נרכיב את המקצב "שלכם"…

תחרות ירי בחץ וקשת כיפית.. המטרות מוצבות מולכם, והמשימה היא לפגוע במרכז המטרה כמה שיותר פעמים.. תחרות מאתגרת לכולם, ויוצאת דופן.. פינת ליטוף היא אחת האטרקציות שלנו לילדים במשפחה, ארנבים ושרקנים חמודים מחכים לכם אצלנו בחווה, יחד עם הילדים תוכלו ללטף ולהחזיק את בעלי החיים הקטנים..

טיולי משפחות, פעילויות ואטרקציות

בחירה של אטרקציות למשפחה ופעילות למשפחה דורשת מכם ההורים לראות את כל המכלול של הגילאים ולהתאים את טיולי המשפחות לכולם. בבית האיכר תוכלו למצוא אטרקציות למשפחה כולה עם הפעלות מגוונות ופעילויות מדליקות שיקלעו לטעם של כל ילדיכם.

בית האיכר הינה חוה ייחודית במינה המשלבת פעילות אטרקטיבית עם בעלי חיים- סדנאות ייחודיות- והדרכות מעולות על מגוון נושאים..

ביקור בחווה בחופשת הקיץ או במהלך השנה

כל שנותר לכם הוא ליצור עמנו קשר ולתאם את הביקור שלכם בחווה. אם ברצונכם לראות אלו פעילויות מתקיימות בחופשת הקיץ תוכלו לראות זאת כאן

איזו פעילות מעניינת אותך?

שלחו לנו ותענו בהקדם:

איזו פעילות מעניינת אותך?

קידום אתרים באינטרנט קידום אתרים באינטרנט